Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Gokujou no Koibito

14. srpna 2018 v 14:47 | Dahaka
Jméno: Gokujou no Koibito
Rok vydání: 2010
Počet dílů: 1 OVA
Žánr: Animix, drama, sex
Tvůrce: Masara Minase
Popis: Mladý model Yoshimi je sice úspěšný a charismatický, ale ve svých šestnácti hodně zkažený a rozmazlený. Když zjistí, že jeho manažer Masahiro je gay, rozhodne se ho vydírat. Požaduje, aby mu Masahiro ukázal, jaké to je spát s mužem. Masahiro z počátku odmítá, ale i on má eso v rukávu. Yoshimimu dá jasné ultimátum, že musí nejdříve porazit svého konkurenta Akita, který je Masahirův bývalý milenec. Povede se to Yoshimimu a bude mít svého manažera jen pro sebe?
Dojmy: Opět další animix, tedy vybarvená rozhýbaná manga. Dokonce jsem tenhle počin četla v minulosti a docela se mi líbil. Takový trochu nezvyklý vztah mezi všemi postavami a i charaktery hrdinů mě bavily a byly zajímavé.Od Masary jeden z mála trochu jiných příběhů. Opět tady nejvíc záleželo na zvukové stránce, která nevyčnívala, ale hlas Yoshimiho mi moc nesedl. Přesto i zde dobrá práce.
Tenhle příběh mě bavil, ale že by se mi nějak zapsal extrémně něčím do paměti se říci nedá. Takový příjemný střed.
Bohužel jako anime by to mohlo být zajímavější. Takhle to nemělo tu pořádnou sílu, ale od animixu se více čekat nedá. Za mě dám raději přednost manze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama