Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Haru o Daite Ita

9. srpna 2018 v 16:05 | Dahaka
Jméno: Haru o Daite Ita
Rok vydání: 2005
Počet episod: 2 OVA
Žánr: Sex, romantika
Tvůrce: Nitta Youka
Popis: Iwaki a Kato jsou pornoherci, toužící po lepších rolích a rivalové. Oba dostanou pozvánku na casting na nový film. Vyhrát a dostat roli však může jen jeden - Iwaki. I tak po filmu přijde i seriál, kde dostane roli i Katou, který se snaží pořád upoutávat pozornost a šířit pomluvy, že spolu jen nehrají, ale chodí spolu. I když z toho Iwaki není nadšen a ze začátku popírá jak může, brzo jejich vztah přeroste ve více než pracovní.

Dojmy: Další yaoi, které by se dalo zařadit do těch známějších. Velmi typická špičatější kresba a příběh, který začíná tak nějak odnikud a končí nikde. Tyhle OVA by se s klidem daly označit, jako reklama na mangu. Při prvním shlédnutí se mi proto Haru zrovna jako anime nelíbilo. Musím ale uznat, že jakmile jsem po letech našla mangu, naprosto jsem se do těchto hrdinů zamilovala a dodnes tu mangu, která stále vychází považuju za jednu ze svých nejoblíbenějších yaoi mang. Až po přečtení mangy jsem dokázala tohle anime správně docenit a užít si ho.
Příběh anime bohužel toho moc ze vztahu hrdinů neukáže a tak ony emoce jsou poměrně nevěrohodné a jednání postav často přehnané a přehrávané. Dabéři jsou ale velmi příjemní na poslech.
Doporučuju ale nejdřív opravdu přečíst mangu.

Titulky na Akihabaře: https://anime.akihabara.cz/anime/2600/Haru-o-Daite-Ita-2005

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama