Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Hybrid Child

14. srpna 2018 v 14:36 | Dahaka
Jméno: Hybrid Child
Rok vydání: 2014-15
Počet dílů: 4 OVA
Žánr: Drama, historické, romantika
Tvůrce: Shungiku Nakamura
Popis: Hybrid child je android, který roste, stárne, pokud je zahrnut láskou.Ale i oni můžou své majitele velmi silně milovat.
Opět tři páry, tři osudy a lásky.
Mladý Kotarou se naučí zodpovědnosti, když jeho příteli Hazukimu vyprší délka života. Až tehdy, když ho ztratí si Kotaro uvědomí svou lásku. Povede se mu Hazukiho zachránit?
Ichi je smutný šermíř, který v životě viděl příliš mnoho smrti. Nedává tak svému Hybrid Childovi dostatek lásky a ten tak neroste. Dokáže se Yuzu dostat do šermířova srdce.
Kuroda je tvůrce Hybrid Childů a přítel Ichiho. Dříve spolu bojovali ve válce, ve které Kuroda zbytečně ztratil svého milovaného Tsukusimu, který musel přijmout odpovědnost za neúspěch. Od té doby se snaží vytvořit jeho náhradu, ale bez úspěchu.
Dojmy: Od stejné autorky jako Junjou Romantica a Sekaiichi Hatsukoi přichází krátký ale o to emocionální a smutný příběh, který staví převážně na emocích a ukazuje ztrátu toho, koho nejvíce milujeme. Smutný příběh o lásce má však nádhernou animaci jak postav, tak i prostředí a velmi pěknou hudbu. Ale to, co dělá anime tak dobrým jsou příběhy jednotlivých postav. Musím uznat, že i já u toho bulela jak želva, zvláště u posledního příběhu Kurody. Protože to ani jinak nejde. Emocionální ale krásné shounen-ai. Tohle dílko mě hodně zasáhlo a všechny ty příběhy zůstanou v mém srdci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama