Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Legend of the Blue Wolves

14. srpna 2018 v 13:57 | Dahaka
Jméno: Legend of the Blue Wolves (Ginga Teikoku no Metsubou Gaiden: Aoki Ookami-tachi no Densetsu)
Rok vydání:1996
Počet dílů: 1 OVA
Žánr: Sex, sci-fi, mecha,
Popis: Země už byla po 21. století přelidněna a ta lidstvo začalo kolonizovat vesmír. Problém nastal až když chtěla kolonizovat i Pluto, kde narazili na tvrdý odpor místních emzáků. Poručík Jonathan se vydává jako pilot bojového mecha na výcvikovou základnu, kde si na něj ale zasedne místní velitel, který ho chce jako sexuální hračku. Jonathan se ale zamiluje do svého spolubydlícího Leonarda, se kterým jsou ale velmi brzy rozděleni. Naleznou se na poli války o Pluto znovu?

Dojmy: Popis zní až romanticky co? Ale pravda je to porno a má prvenství s nejnechutnějším znásilnění. Popravdě ale, mě tohle yaoi děsivě překvapilo. Jelikož mám hodně ráda mecha a celkově tomuto žánru a výuce pilotů bylo věnováno v tak krátkém OVA dost prostoru, byla jsem ráda. Líbili se mi tyhle části. Ano, pan velitel je opravdu stylizován do hnusného prasete, ale co naplat, tak už to bývá. Navíc anime nemělo prakticky cenzuru, takže jsme si mohli všechny akty plně vychutnat.
Kresba je trochu staršího vydání, docela se na ní šetřilo. I tak nevypadala na sci-fi úplně zle. Příběhu tam úplně moc nebylo, ale anime si ani nehrálo že nějaký má. Konec mi ale přišel strašně studený a bez emocí a to jediné mě na tomhle yaoi hodně mrzelo. Dalo se z toho vyždímat více emocí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama