Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Natsuyasumi.

13. srpna 2018 v 13:26 | Dahaka
Jméno: Natsuyasumi.
Rok vydání: 2013
Počet dílů: 3 OVA
Žánr: Sex, sex, sex, shota, crossdressing
Popis: Malý Yuu se o prázdninách často fláká u řeky, když potkává krásnou dívku, která se představí jako Natsuki. Jelikož se mu dětské hormony plaší, začne po Natsuki trochu zvědavě pokukovat a ta ho proto pozve objevovat taje svého těla pod blízký most. Jaké je ale Yuuovo zděšení, když objeví, že Natsuki má pindíka a vůbec není holčička. Nakonec to přeci jen nevydrží a nechává se strhnout a objevovat taje prvního sexu.

Dojmy: Pokud si myslíte, že už nic horšího jak Boku no Pico neexistuje, věřte mi, existuje a je to právě toto dílo, od autora hentai anime. Bohužel jeho klasický žánr se v tomhle hodně promítá. Hlavní postava vypadá jako Chico, ale má nějaké náznaky charakteru. Druhý/á hrdina zase jako by Cocovi z oka vypadl a má stejnou zálibu se vydávat za holčičku. Bohužel se vydává i za...jak to slušně nazvat...slečnu pro všechno.
Svede nebohého chlapce, kterému je sotva dvanáct a zdrhne. Bohužel u toho sexuální akty oba aktéři komentují jako v hentai a i tak hekají. Takže mi to málem vypálilo oči i uši. Je to čistokrevný shotacon, ve kterém jde jen o to od jednoho sexu se dostat ke druhému. Hlavní hrdina se sice trochu snaží z počátku mít svědomí, ale dlouho mu nevydrží.
Animace i hudba jsou opravdu příjemné, o tom žádná, ale prostě...dětské porno za mě ne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama