Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Papa to Kiss in the Dark

8. srpna 2018 v 18:51 | Dahaka
Jméno:Papa to Kiss in the Dark
Rok vydání: 2005
Počet episod: 2 OVA
Žanr: Romantika, milostný mnohoúhelník, incest, yaoi
Tvůrce: Original anime
Popis:Patnáctiletý student střední školy Mira je zamilovaný do svého otce. Jeho otec, Kjósuke Munakata, jeho city opětuje, ale jelikož je známým hollywoodským hercem, veřejnost o jejich mileneckém vztahu neví. První problém, kterému Mira musí čelit, je kamarád z dětství, který o něj začne usilovat. Dále Mira zjišťuje, že Kjósuke pravděpodobně není jeho biologický otec. A jako kdyby toho nebylo málo, objeví se na scéně herečka Micuki Ucunomija, se kterou Kjósuke Miru pravděpodobně podvádí!
Dojmy:Další z kategorie yaoi, tentokrát však velmi pěkně pojato. Nejen že animace je líbivá, možná trochu přeslazená a shota v podobě hlavního hrdiny. Dokonce má anime i příběh, za kterým si stojí a kterým nás provází a příjemný, trochu ztřeštěný humor. Nechybí tomu ani napětí, pochyby a konečné vyvrcholení...ehm příběhu, jinak se tam vrcholí pořád.Erotické scény jsou úměrné, sice víme, co se tam děje a postavy to neopomenout komentovat: "Tatínek má rád tvoje mlíčko.", Někomu by mohlo vadit, že malý uke říká sememu tati, a tak jako tak se jedná o incest, ale anime na tom není výslovně postavené a extrémně moc to nehrotí a nestaví do popředí což je dobře.
Je to sice takto krátké, ale je to pro fanynky jasná volba. Užijí si nejen trochu lásky, ale také pochybností hlavního hrdiny o nevěře, či o tom kdo vlastně je a spoustuméně či více nevěrohodných emocí.
Pěkně vykresleno a zabaleno v zástěře s růžovou mašlí patří už mezi klasiky yaoi tvorby.

Titulky na Akihabaře: https://anime.akihabara.cz/anime/3401/Papa-to-Kiss-in-the-Dark-2005
Moje stará recenze:http://kairakeseri.blog.cz/1412/papa-to-kiss-in-the-dark

Trailer:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Psycho Vampire Psycho Vampire | Web | 8. srpna 2018 v 20:27 | Reagovat

Koukám že taky miluješ yaoi já taky a vše co tu vidím mám v plánu jen se mi rozbil počítač a na mobilu mi to nejde přehrát
Spřátelíš blog?

2 fuj-oshi fuj-oshi | 9. srpna 2018 v 15:26 | Reagovat

[1]: Momentálně blog ještě není hotov, takže se omlouvám ale zatím nespřáteluji. Pokud se ale tak za týden (předpokládaná doba kdy bude blog hotov)  připomeneš do vzkazníku nemám s tím problém.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama