Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Saigo no Door o Shimero!

9. srpna 2018 v 16:26 | Dahaka
Jméno: Saigo no Door o Shimero!
Rok vydání: 2007
Počet episod: 1 OVA
Žánr: Romantika, ze života
Tvůrce: Yamada Yugi
Popis: Atsuhi se rozhodl zúčastnit svatby svého nejlepšího přítele Nagaie, do kterého je ale tajně a dlouho zamilován.Proto také místo slavení zapíjí smutek plnými doušky. Na svatbě si ho všimne muž jménem Honda, který se rozhodne mu trochu zlepšit náladu a dá mu trochu útěchy. Když už si Atsushi myslí, že by se přes svého kamaráda mohl dostat a možná začít vztah s Hondou, dozvídá se, že novopečená manželka utekla s kolegou a Nagai zůstal volný, potřebujíc utěšit. Jak tenhle milostný trojúhelník dopadne? Kterého z mužů si Atsushi vybere?

Dojmy:Animace prostředí byla hezká, ale postavy se mi příliš vzhledově nelíbily, zvláště v obličeji, bohužel.
Co mě na anime bavilo byl právě Nagai, a také dialogy a vtipné momenty. Byly dobře zvládnuté, věrohodné, neparodovaly samy sebe a to je v yaoi dost důležité. Postavy spolu působily opravdu dobře, celé to pěkně odsýpalo, nebylo to přeslazené. Naopak mi přišlo, že mezi hlavními hrdiny byla jasná chemie. Zatímco vztah Nagaie a Saita mi připadal jako ze života. Občas milujeme někoho, pro koho jsme jen kamarádi a ten někdo nám může až bolestně ublížit, aniž by to tušil. Těchto několik aspektů "dospělého" života tam bylo několik.
Milostná scéna byla docela hrr, ale aspoň si to na nic nehrálo, a to mě docela překvapilo. Rozhodně jsem to u tohohle anime nečekala.

Ukázka:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama