Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Yebisu Celebrities

9. srpna 2018 v 18:11 | Dahaka
Jméno: Yebisu Celebrities
Rok vydání: 2010
Počet dílů: 1 OVA
Žánr: Animix, romance, ze života
Tvůrce: Iwamoto Kaoru a Fuwa Shinri
Popis: Haruka získá nečekaně dobrou stáž u reklamní společnosti Yebisu Celebrities. Hned první den ho šéf ale zkritizuje za špatné oblékání i chování. Přesto si ho vezme pod svá křídla. Z počátku Haruka pracuje jako poskok, ale je čím dál víc přitahován svým šéfem. Dokáže překonat svou stydlivost a vyznat se Takashimu?

Dojmy: Díky tomu, že je toto animix, tedy rozhýbaná manga, ani ji číst nemusíte. Přesto se mi docela líbil. Místy byla manga nerozeznání od lehké animace, a to se často nevidí. Ale pak to ničily statické záběry a malé detaily.Jediný potíž jsem měl s dabéry dvou hlavních postav, kteří byli špatně zvolení a nepasovali k postavám. Hlavní hrdina mi nebyl moc sympatický a animix půlku dílu promrhal na nudné dialogy o nakupování a práci. Žádná jiskra, vášeň, nebo flirtování, prostě nic. A to mi velmi vadilo. Proto i jejich erotická scéna vyzněla spíše na prázdno.
Celý animix na mě působil trochu nabubřele, Haruku tahaly od jednoho nobl podniku a nákupu k druhému a spíše vypadal jako Takashiho ocásek, než plnohodnotný člověk. Nějak mi to u tohoto díla nesedlo. Pokusy o humor nebyly taky dobře zvládnuté a proto celý animix působil značně rozpačitě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama