Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Ai wa Chitto mo Rakuja Nai

21. října 2018 v 11:16 | Dahaka
Jméno: Ai wa Chitto mo Rakuja Nai
Rok vydání: 2015
Délka: Onevolume
Žánr: Ze života, drama,
Mangaka: Kiyoi KIRIYUU
Popis: Mladý Kogo pracuje jako takzvaný hodinový manžel, opravy všeho druhu, venčení psů atd... Jeho firma ho vyšle do domu známého spisovatele, aby zapojil televizi. Kamiyama je sice Kogův typ už na první pohled, ale má opravdu nesnesitelnou studenou a arogantní povahu. Navíc si pronajme Kogu znovu a žádá po něm sex za peníze.
Jak se ukáže, pan spisovatel má menší problém, při své tvorbě - bez sexu není schopen psát. Jak se s tím Koga popere? Stane se z něj nájemný hoch a nechá si za sex platit, nebo vzbudí ve spisovateli nějaké city?

Dojmy:
K téhle manze jsem byla hodně skeptická. Námět zněl strašně divně a úplně se mi nelíbil. Kogo mě taky zrovna nebral, takže jsem si říkala, že to asi hodím do koše. Podobné mangy jsem už četla. Ale....ale...ne tak zhurta. On pan spisovatel je hodně zajímavý charakter, který měl hodně místa na potencionální rozvoj. Měl tam nastíněnou svou minulost a celkově tu mangu táhl především jeho charakter. Líbil se mi, bavil mě. To jeho chladné chování a využívání lidí kolem.
Ale přesto se Kogo snažil nějak ten vztah vyvíjet a donutit Kamiyamu k mileneckému vztahu, donutit ho trochu změknout. Ony krůčky šly hodně pomalu, byl to jeden dopředu a dva zpátky a celá ta interakce obou postav a některé geniální dialogy mě nadchly. Manga měla zajímavý průběh, možná byla trochu moc klišé, přiznávám, jistě že bylo jasné, jak to skončí, ale co už, ten sex byl hot.
Navíc tato krátká manga skýtá i jedno překvapení, v podobě jednoho mini příběhu, který by si zasloužil více prostoru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama