Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Kuchuu Teien

20. října 2018 v 15:44 | Dahaka
Jméno: Kuchuu Teien
Rok vydání: 2006
Délka: Onevolume
Žánr: Romantika, fantasy
Mangaka: Homerun Ken
Popis: Aisha byl koupen velmi vlivným mužem z rodiny Al Hazad za jediným účelem, aby sloužil svému pánovi v posteli. Překvapivě se ho ale jeho majitel Karim za celý měsíc nedotkl . A Aisha touží jen po tom, milovat svého zachránce a zůstat s ním navždy. Povede se Aishovi otevřít Karimovo srdce?

Dojmy:
Manga má opravdu zajímavou kresbu. Tohle často nevídám. Mangaku nejspíš blíže neznám, takže to byl pro mě svěží vánek. A i když to bylo trochu tmavé, líbilo se mi to. Prostředí, které na vás prostě dýchalo Arábií, byť se jedná o nějakou smyšlenou zemi bylo pěkně podané. Mnohem lépe než poslední manga, co jsem z podobného prostředí četla. Líbily se mi detaily oděvu a takové hlouposti.
Dokonce to vypadalo, že má příběh hlavu a patu i nějaký ten humor se vyskytl.
Bohužel jsem nebyla schopná si postavy nějak oblíbit, Aisha mi lezl velmi silně na nervy (zvlášť když ho mangaka neustále stylizovala a oblékala jako dívku) a dlouho jsem nechápala, o co vlastně jde Karimovi. Ale manga ten příběh nijak nehrotila, nesnažila se o dramatičnost, ale přesto k sobě postavy hledaly dost dlouho cestu. Ale tak nějak mi chyběl...nějaký vztah, emoce. A také ukončení, což mě mrzí. Takový trochu vlažný čaj. Ale pro romantické duše to může být správná volba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama