Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Love Me Baby

10. října 2018 v 16:49 | Dahaka
Jméno: Love Me Baby
Rok vydání: 2011
Délka: 1 volume
Žánr: Romantika, komedie, školní život
Mangaka: Sasamura Gou
Popis: Kirihara je školní idol, po kterém jedou všechny dívky. Koshiro sní o tom samém, být populární, najít si holku, ale nedaří se mu, proto na Kiriharu žárlí a rozhodne se ho porazit v populárnosti. Jak ale Koshiro přijme fakt, že bude muset s Kiriharou dokonce pracovat? Brzy se ukáže jak snadno se může soupeření změnit v lásku.

Dojmy:
Tady mi kresba perfektně sedla. Skvělé detaily u kresby vlasů či oděvu mě hodně potěšily. Postavy vypadaly sympaticky hned od počátku. Mám ráda veselé, optimistické a silné ukouše a Koshiro takový byl a trochu mi připomínal Misakiho z Junja, taky takový tragéd. Charakterově však perfektní. Jasně bylo vidět, že mangaka zvládá jak kresbu, tak i dobře vede příběh, který není plytký a prázdný, má několik příjemných zvratů i klasických klišé, které ale nijak nevadí. Bylo to vtipné, svěží, konce kapitol napínavé a navnadily na další čtení, což považuju za velmi dobrý tah. Až jsem si v průběhu čtení říkala, že by z toho bylo skvělé yaoi anime. Velmi rychle jsem si tuhle mangu oblíbila.
Manga sice nemá žádné sex scény, dala by se klidně zařadit i do shounen-ai, ale v tomhle případě to vůbec nevadí, protože ten příběh a postavy utáhnou čtenářovu pozornost jako u Junja. Takže vřele doporučuju. Ne vždy musí být v yaoi manze tuna sexu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama