Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Shachou to Hisho, Ai no Shoumei

10. října 2018 v 16:44 | Dahaka

Jméno: Shachou to Hisho, Ai no Shoumei
Rok vydání: 2009
Délka: 1 volume
Žánr: Romantika
Mangaka: Machiya Hakoto
Popis: Tři krátké oneshoty, které nejsou nijak provázané. První příběh vypráví náročný vztah sekretáře a jeho šéfa, kteří prakticky pro práci nemají čas na nic jiného.
Druhý líčí na první pohled jednostrannou lásku dvou kamarádů z dětství, které se snad podaří být oboustranná. Třetí příběh líčí dva muže, kteří přišli o to nejdůležitější v životě. Dokáží se nakonec navzájem utěšit?

Dojmy:
Kresba se mi nezalíbila, ale chibi formy byly roztomilé a vtip to mělo. Jen ty detaily velmi často chyběly a celé to působilo dost nedodělaně. Manga mi připadala taková chudá, prázdná. Měla sice některé hodně povedené sexuální scény, ve kterých byla cítit originalita a nápad, ale celkově v tom nebyla žádná erotika, žádná vášeň a to mě mrzelo. Hodně to na příbězích tím pádem ubíralo.
První příběh mě nebavil. Mezi hrdiny jsem neviděla chemii, jen romantikou lásku a neustálé vyznávání citů. Ale nic se nemá přehánět. Druhý příběh a hrdinové mě zaujaly mnohem víc, ale i tady to trpělo tím krátkým rozsahem a velmi snadným vzájemným vyznáním, které bylo nevěrohodné. Ale dobře, je to yaoi, nechme fujoshi jejich romantickou dušičku.
Třetí příběh už jsem jen v rychlosti proklikala a nelituju toho. Tahle manga prostě nezaujala, ale možná někomu sedne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama