Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Togainu no Chi dj - A3

20. října 2018 v 14:35 | Dahaka
Jméno: Togainu no Chi dj - A3
Rok vydání: 2007
Délka: Oneshot
Žánr: yaoi,
Mangaka: KADO a MR-gt
Páry: Shiki X Akira
Popis: Shiki a Akira spolu mají milenecký vztah. Přitom ale Akira pracuje pro Shikiho. Neustále ale žárlí na ostatní vojáky. Večer často Shiki utíká do ulic se svým mečem a Akira se ho snaží následovat a napodobovat, aby upoutal více Shikiho pozornosti.

Dojmy: Doujin je na první pohled dost sexuálně zaměřený, jde tam především o sex. Zvládá to ale velmi pěkně, minimální cenzura tomu hodně pomáhá a Akirovi převleky jsou hodně koukatelné, ať už jeho uniforma, nebo ten černý vraždící set. Kresba je líbivá, ale postavy úplně neodpovídají originálu. V tomhle případě mi to ale tolik nevadilo. Sice byl na mě Akira moc nadržený, ale proč ne. Nejsem proti. Doujiny jsou právě od toho, k tomu by měli sloužit.
Chybí tomu ovšem věrohodný příběh, či děj. Celé prostředí je trochu zmatené a není jasně definované. Nevíme kde, kdo, co a proč. Textu je pomálu, dialogy jsou k ničemu a vůbec by tam ani text být nemusel. Není to úplně špatně, je to doujin. Ale není to ani úplně dobře, protože i jiné doujiny s Togainu dokázaly že i střípek příběhu může být skvělý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama