Blog, zaměřující se na japonský žánr yaoi/shonen-ai
a homosexuální vztahy dvou chlapců/mužů.

Uchi no Ani no Renai Jijou

21. října 2018 v 11:14 | Dahaka
Jméno: Uchi no Ani no Renai Jijou
Rok vydání: 2006
Délka: Onevolume o 6 kapitolách
Žánr: Ze života, romance
Mangaka: Waka Sagami
Popis: Touma a Tetsu jsou nevlastní bratři. Mají spolu opravdu dobrý vztah, ale každý je jiný. Tetsu je romanticky založený a rád si věci nechává pro sebe. Touma je zase více starostlivý.
Touma si o svého staršího bratra dělá trochu obavy, protože mu nevyšel jeho vztah. Ale sám má zásadní problém a to ten, že ho Tetsu silně přitahuje a cítí k němu nejspíš mnohem více, než bratrskou lásku. Dokáže se Touma vyslovit, nebo převládne bratrské pouto? A bude Tetsu schopen jeho city případně přijmout?

Dojmy:
Vím že popis téhle mangy nevypadá nic moc. Vsadím, se, že si řeknete, tohle jsem četla/viděla stokrát. Ano, pravda. Ale musím uznat, že jak jsem od mangy moc nečekala, hodně mě překvapila. První šlehu jsem dostala kresbou, která mi byla velmi příjemná, líbila se mi, něco ve mě vzbuzovala a velmi snadno mě vtáhla. I charaktery postav byly hodně zajímavé, oba bratry jsem si po první kapitole naprosto oblíbila, jejich interakce mezi sebou jsou docela hot a bavili mě jejich dialogy. Po téhle stránce je manga i docela solidně napsaná. Obě postavy jsou už trochu starší, každý se potýká se svými osobními problémy a celkově to tak budí trochu dospělejší dojem.
A jejich matinka prostě neměla chybu.
Pomalu se rozvíjející se romance, kdy se mangaky nestyděly ani sexuálních narážek a takového dospělejšího erotična byla dobře vedená a bylo mi naprosto jedno, že to třeba bude na konci hloupé a přeslazené, protože bych to manze i odpustila. A ono tak úplně nebylo, takže další plusové body. Nečekala bych, že mě tahle manga tak hezky chytne, ale ráda si jí čtu znovu. Některé party jsou prostě nezapomenutelné...viz obrázek. A i když je to ohrané téma, troufám si říct, že téhle manze byste mohli dát šanci. Moc času nezabere a možná vás tak příjemně překvapí, jako mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama